Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vznik firmy se datuje od roku 2005. Ze základní nabídky ručního mytí interiérů vozidel se firma, během let působících na trhu, zdokonalovala a rozšiřovala své služby. Dnes Vám již můžeme poskytnou služby od ručního mytí exteriéru vozidel, přes kompletní čištění interiéru vozidla, po dokonalou konzervaci laku Vašeho vozidla. V roce 2007 se firma přesunula do provozovny v Tyršově ulici. V letních měsících roku 2009 prošla firma rekonstrukcí, kdy se zcela zrekonstruoval garážový box na mytí exteriéru k němuž přiléhá i menší kancelář malá "čekárna" pro Vás klienty.

Na jaře roku 2017 jsme začali budovat vlastní zázemí v průmyslové zóně v Hluboké nad Vltavou - Zámostí. Již koncem roku 2017 jsme se přestěhovali do nově vybudovaných prostor a od ledna roku 2018 nás můžete již pravidelně navštěvovat v moderním mycím centru Čivako v ulici Nad Pilou v Hluboké nad Vltavou. Firma rozšířila své působení na trhu o nabídku pro veškeré vozidla, motocykly, lodě...vše s průjezdem do 3,5 metru. VIZE SPOLEČNOSTI
Firma ČIVAKO poskytuje služby ručního mytí exteriéru vozidel, čištění interiéru vozidel, voskování, leštění a broušení laků vozidel, drobné kosmetické opravy, čištění čalouněného nábytku a úklidové služby. 

Klientům chceme poskytovat ty nejlepší služby, proto jsme se v posledních letech zaměřili na vzdělávání v oblasti renovací laků vozidel. Tým prošel několika školeními v oblasti voskování a broušení laku a v neposlední řadě využití NANO technologie. Nově se zaměřujeme na detailing, tak aby jsme vyhověli nově příchozím zákazníků. 

Chceme i nadále poskytovat stále vyšší kvalitu a stát se běžnou součásti života Vašeho vozidla i Vašeho kvalitního života.

 

img_20180912_104548.jpg

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář